RU UA EN
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК
Стивидорная инвестиционная компания ООО СИК

Про підприємство

О предприятииТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» - сучасне підприємство, що входить до складу єдиного транспортного комплексу України, яке здійснює свою господарську діяльність на території ДП "Миколаївський морський торговельний порт".

Миколаївський морський торговельний порт - один з найстаріших портів України - був заснований в 1789 році, розташований в гирлі річки Південний Буг, у північній частині Дніпро-Бузького лиману і є важливою транспортною ланкою на півдні України з прекрасними перспективами розвитку.

Територія Миколаївського морського торговельного порту становить 94 га, акваторія - 225 га, причальні глибини - 10,3 м, довжина залізничного полотна - 24,6 км, глибина підхідного каналу - 10,5 м.

З'єднується з Чорним морем судноплавним каналом довжиною 44 милі. Так само Миколаївський морський торговий порт сполучений залізницею і автомобільною дорогами, повітряним і річковим сполученням з усіма країнами СНД та зарубіжжям.

ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» має відкриті майданчики загальною площею 20 252 кв.м. для одноразового зберігання вантажу і здійснює переробку генеральних, навалювальних і насипних вантажів, включаючи зернові культури, хімічні добрива, руди, вугілля, металовироби, глинозем, ільменіт, бентонітових глин і т.д.
Переважно обробляється:
  • В режимі експорт: руди, вугілля, металовироби.
  • В режимі імпорт: хімічні добрива, вугілля, глинозем, ільменіт, бентонітова глина.
Причал ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» має залізничні під'їзні шляхи, обладнаний портальними кранами вантажопідйомністю до 16 т., а так само автонавантажувачами і перевантажувальними машинами вантажопідйомністю від 1,5 до 16 тонн.

ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» приймає судна довжиною до 230 м, шириною до 32 м, і осадкою до 10,3 м., згідно зводу звичаїв ДП "Миколаївський морський торговельний порт".

Фахівці нашого підприємства і порту запропонують Вам широкий спектр послуг які відповідають міжнародним стандартам якості. Використовуючи весь наш досвід, ми допоможемо прийти до найбільш взаємовигідного варіанту співпраці з урахуванням всіх інтересів наших клієнтів. Тісна співпраця з агентськими, експедиторськими і шипчандлерськими компаніями дозволяє порту ефективно організовувати комплексне обслуговування суден, вантажів і екіпажів. Порт-трудівник упевнено дивиться в майбутнє і запрошує вас до взаємовигідної співпраці.

Ласкаво просимо до ДП «Миколаївський морський торговельний порт»!

Ласкаво просимо до ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія»!


Розробка сайту
ARTGRAND
50-79-21
ПРИЙМАЛЬНЯ
НАШ ТЕЛЕФОН
+38(0512)
2009 - 2018 ТОВ «Стивiдорна Iнвестицiйна Компанiя»
© Всі права захищені.